Express Diet

Jde o speciální bílkovinovou ketonovou dietu, při které tělo spaluje tuky, aniž by mělo pocit hladu. Doplňky stravy Express Diet obsahují vysoce kvalitní přírodní bílkoviny a mají snížené množství sacharidů, tuků a energie (pod 850 kcal na den).

Koupit

Za normálních okolností jsou hlavním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Ty jsou ale v Express Diet omezené. Tělo je proto rychle spotřebuje a hlavním zdrojem energie se stane uložený tuk. Tento metabolický proces nazýváme ketóza. Pokud tělu během ketózy pravidelně dodáváme kvalitní bílkoviny, bráníme spalování svalové hmoty a naopak podpoříme spalování tuků.

Jaké jsou výhody Express Diet?

Hubnete bez
hladovění
Nemusíte zvyšovat
fyzickou zátěž
Žádný
jojo efekt
Jídla jsou snadná
na přípravu
Představení Express Diet v TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka

Jak to funguje?

Tato proteinová antikatabolická ketonová dieta funguje na principu redukce hmotnosti s přednostním spalováním tuků při zachování svalové hmoty. Doplňky stravy z Express Diet obsahují vysoce kvalitní přírodní bílkoviny a mají snížené množství sacharidů, tuků a energie (pod 850 kcal na den). Za normálních okolností jsou hlavním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Ty jsou ale v Express Diet omezené. Tělo je proto rychle spotřebuje a hlavním zdrojem energie se stane uložený tuk. Tento metabolický proces nazýváme ketóza. Pokud tělu během ketózy pravidelně dodáváme kvalitní bílkoviny, bráníme spalování svalové hmoty a podporujeme spalování tuků.

Žádné hladovění

Během odbourávání tuku v procesu ketózy produkuje tělo ketony.
Zobrazit víceTy potlačují pocit hladu a navozují dobrou náladu. To je jeden z důvodů, proč lidé, kteří Express Diet drží, tuto dietu dobře snáší. Absence pocitu hladu tak dělá z Express Diet něco výjimečného. Běžné diety vyvolají v organismu pocit hladu a tělo pak začne produkovat tzv. hormony hladu, na což reaguje mozek a donutí nás “doplnit zásoby” (často formou přejídání). V takovém případě pracuje štítná žláza na maximum, aby co nejvíce zužitkovala potravu a při náhlém “doplnění zásob” dojde k výraznému nárůstu hmotnosti. Zobrazit méně

Bezpečně z pohodlí domova

Proteinová dieta Express Diet je navržena tak, abyste ji nemuseli konzultovat se svým lékařem či výživovým poradcem. Zobrazit víceČtyři jídla Express Diet denně totiž tvoří nutričně vyvážený jídelníček a jsou navržena tak, aby vás stále udržovala ve stavu ketózy (spalování tuků bez hladovění). Jako jediná dieta svého druhu se může Express Diet pyšnit tím, že ji jako celodenní náhradu stravy na redukci hmotnosti lze držet až 21 dní bez konzultace s lékařem. Je sestavena podle přísných norem potravinového zákona, takže obsahuje důležité vitamíny, minerály a stopové prvky, které potřebujeme pro všechny orgány včetně srdce a mozku. Vysoký podíl bílkovin pak zaručí, že nebude ubývat svalová hmota. Zobrazit méně

Zapomeňte na jojo efekt

Co je to vlastně jojo efekt? Především strašák všech notorických dietářů.
Zobrazit víceJde o důsledek redukční diety, při které se lidský metabolismus velmi zpomalí a ve chvíli, kdy dietu přestanete držet, naberete všechna kila zpět (a často i více, než jste zhubli). S Express Diet se však jojo efektu bát nemusíte. Naše speciálně sestavená dieta váš metabolismus naopak zrychluje tím, že vás nutí 4x denně jíst. Během této diety navíc nehladovíte a máte dostatek všech živin, takže ve chvíli, kdy ji přestanete držet, si nezačnete okamžitě ukládat tukové zásoby. Zobrazit méně

Vyvinuto v USA, vyrobeno ve Finsku

Express Diet je založena na metodě, kterou vyvinul profesor G. L. Blackburn na Harvardské univerzitě. Zobrazit víceDlouholetým výzkumem získal dostatek poznatků, na základě kterých dietu představil veřejnosti a ta ji díky skvělým výsledkům ihned přijala. Produkty Express Diet se vyrábí ve Finsku, kde mají přísné normy na výrobu potravin a doplňků stravy. Vše pochází z kvalitních surovin a produkty neobsahují glutaman sodný, chemická dochucovadla, ani nezdravá Éčka. Zobrazit méně

Dávkování

Aby hubnutí odpovídalo vašemu životnímu stylu, můžete si vybrat ze 3 způsobů dávkování a určit si tak tempo, které vám bude vyhovovat.

Chcete vidět výsledky své diety co nejrychleji? Pak si vyberte expresní dávkování. Při tomto způsobu diety nejíte nic jiného, než doplňky stravy Express Diet a účinky jsou tedy velmi rychlé. Na svém jídelníčku budete mít 4 jídla denně, která zajistí kompletní přísun všech důležitých živin, takže se nemusíte bát, že by vaše tělo strádalo. Zvýšený obsah proteinů a snížený obsah sacharidů, tuků a energie zajistí, že se vaše tělo po 2-3 dnech přepne do stavu ketózy, ve kterém budete spalovat své zásoby tuku a výsledky tedy uvidíte velmi brzy. Důležité je nepřerušit proces ketózy příjmem sacharidů. Obnovení ketózy totiž trvá další 3 dny.

Pokud si nejste jistí, že vydržíte dietu pouze na doplňcích stravy Express Diet, nebo si chcete tuto dietu pouze vyzkoušet, vyberte si pohodlné dávkování. Při tomto způsobu diety kombinujete 1-3 jídla Express Diet a 1-2 jídla z doporučených surovin. Tím se pro vás stane dieta snazší a vy si vyzkoušíte, zda-li vám vyhovuje.

V případě pohodlného dávkování se doporučuje vybírat jídla bohatá na bílkoviny, kombinovat je se zeleninou a omezit přísun sacharidů. Denní příjem v kaloriích by měl být pod 1500 kcal.

Potraviny, které doporučujeme kombinovat s Express Diet

 • Zelenina - listová zelenina, žampiony, rajčata, zelený salát, brokolice, pórek, artyčok, květák, špenát, kapusta, chřest, kedlubna, řepa, okurka, ředkvička, cuketa, celer, lilek, tykev, patison, čínské zelí, mořské řasy, naklíčená sója, houby, řeřicha, hlávkové zelí, čekanka, fazolové lusky, fenykl, zelená paprika, petržel, kysané zelí a rukola. Tyto druhy zeleniny obsahují nižší obsah sacharidů a proto byste se měli veškeré další zelenině vyhnout.
 • Maso - hovězí, krůtí, telecí, libové kuřecí, libová šunka, králík, netučné ryby (treska, pstruh, candát, úhoř, žralok, platýz, plody moře)
 • Ostatní - vejce, tofu, mléčné výrobky (jogurt, tvaroh bez přidaných sacharidů, kyselé mléko, čerstvé sýry)
 • Tuky
  • Oleje: kokosový, slunečnicový, řepkový, olivový (max. 2 polévkové lžíce/den)
  • Ořechy: mandle, para, lískové ořechy, kešu, vlašské ořechy (max. 1 polévková lžíce/den)
  • Semena: slunečnicové, konopné, dýňové, lněné, chia (max. 1 polévková lžíce/den)

Ideálním způsobem přípravy je dušení na vodě, paření, vaření nebo pečení na kapce oleje.

Co se týká pitného režimu, je důležité vypít 2-3 litry čisté vody, vody s citronem, minerální vody, nebo jiného nekalorického nápoje denně, aby se odpadní látky z těla odplavily a aby se váš organismus nepřekyselil. Můžete pít i čaj a kávu, ale nepočítají se do vašeho pitného režimu.

Největšího a také nejstabilnějšího úbytku váhy dosáhnete, pokud si vyberete dlouhodobé dávkování. To se sestává ze 4 fází:

 1. fáze

  V této fází konzumujete 4 jídla Express Diet denně po dobu 5-21 dní a nesmíte jíst nic jiného.

 2. fáze

  Během druhé fáze máte ve svém jídelníčku 3 jídla Express Diet denně a jedno jídlo, ve kterém jsou pouze doporučené potraviny.

 3. fáze

  Třetí fáze je zase o trochu bližší normálnímu stravování, tedy 2 jídla Express Diet a 2 jídla z doporučených potravin.
  (Trvání druhé a třetí fáze záleží na požadovaném úbytku kilogramů. Třetí fázi tedy ukončíte ve chvíli, kdy dosáhnete kýžené váhy.)

 4. fáze

  Ve čtvrté fázi začnete do svého jídelníčku postupně zařazovat normální stravu. Tím zabráníte jojo efektu. Denně konzumujete pouze jedno jídlo Express Diet a 3 běžná jídla. Je však důležité se vyvarovat špatným stravovacím návykům, které jste měli předtím.

6 tipů pro udržení váhy

 • Ideálního stavu dosáhnete, když si udržíte režim stravování 4x denně. Váš metabolismus si tak zachová správné fungování.
 • Sestavte svůj jídelníček tak, aby v něm převažovaly bílkoviny a zelenina. Snižte příjem sacharidů (omezte sladkosti, slazené nápoje, těstoviny, brambory a pečivo - i to celozrnné).
 • Vyměňte smažení a grilování za vaření, dušení a pečení s minimem oleje.
 • Omezte konzumaci alkoholu.
 • Zařaďte do svého života pravidelný pohyb - rychlá chůze, jízda na kole, běh, plavání,... (2-3x týdně)
 • Vyhněte se zpracovaným potravinám (hotová jídla, konzervy a jiné průmyslově zpracované polotovary) a zařaďte do svého jídelníčku převážně čerstvé suroviny.

Je také důležité vědět, že s ubývajícími kilogramy odchází z těla toxiny uložené v tucích. To může vyvolat bolesti hlavy a kloubů, únavu a také další příznaky detoxikace organismu. Poslouchejte tedy své tělo, případně mu uzpůsobte tuto kúru.

Nezapomeňte na pitný režim

Při této dietě je důležité dodržovat pitný režim. Každý den byste měli vypít 2-3 litry čisté vody (minerální vody, vody s citronem, či jiné nekalorické tekutiny). Tím zajistíte, že se z vašeho těla budou odplavovat odpadní látky a nedojde k překyselení organismu. Pokud máte chuť na sladké pití, přidejte nekalorické sladidlo (např. stévii nebo xylitol).

Zdraví máme jen jedno

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->