Zinek 15 mg 107 tbl

3 body do věrnostního systému

Zinek pomáhá udržovat normální stav vlasů, nehtů a pokožky. Příznivě také ovlivňuje plodnost a reprodukci.
Více

Výrobce: MedPharma Kód produktu: 19098

89 Kč s DPH

Zinek 15 mg 107 tbl

  • zlepšuje obranyschopnost organismu
  • přispívá k látkovým přeměnám a syntézám
  • napomáhá k udržení optimálního stavu vlasů, nehtů a pokožky

O produktu:

Zinek je pro organismus důležitý jako tzv. stopový prvek, tedy tělo ho potřebuje, ale stačí mu velmi malé množství. Najdeme ho především v živočišných potravinách, ale také v rostlinných jako dýňová semínka, ořechy, hrách, fazole a vločky.

Použití:

Význam zinku pro lidský organismus je obrovský. Podílí se na procesu dělení buněk, syntéze DNA a bílkovin. Při jeho pravidelném užívání vyživíte své vlasy, nehty a pokožku. Důležitý je také z hlediska plodnosti a reprodukce. U mužů ovlivňuje hladinu testosteronu.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 tableta denně.

 


Informace o produktu:

Složení: zinek 15 mg (v každé tabletě), objemové činidlo (fosforečnan divápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (karboxymethylcelulóza), zvlhčovadla (kyselina stearová, stearan hořečnatý)
Dávkování: 1 tableta denně
Počet tablet v balení: 107 ks
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota (kJ): 392 kJ
Energetická hodnota (kcal): 93 kcal
Sacharidy: 17,66 g
Tuky: 2,49 g
Složení zinek 15 mg (v každé tabletě), objemové činidlo (fosforečnan divápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (karboxymethylcelulóza), zvlhčovadla (kyselina stearová, stearan hořečnatý)
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování 1 tableta denně
Počet tablet v balení 107 ks

Věrnostní program

Získejte body za své objednávky a díky tomu nakupujte své oblíbené produkty levněji.