Yucca Shidigera - Kompava, 120 kapslí

-13% Výprodej Vegan
13 bodů do věrnostního systému

Přírodní doplněk stravy k detoxikaci organismu a odstranění toxinů a usazenin. Více

Výrobce: Kompava Kód produktu: 21007

339 Kč s DPH
Běžná cena 389 Kč, Ušetříte 13% (50 Kč)

Yucca Shidigera

  • detoxikuje organismus
  • přírodní doplněk stravy
  • napomáhá při úpravě hladiny cholesterolu
  • přispívá k normálnímu krevnímu tlaku

O produktu:

Yucca shidigera je palma z čeledi liliovitých rostlin, která roste především v pouštích Severní a Jižní Ameriky, kde snáší extrémní klimatické podmínky. Hlavní účinnou látkou této rostliny jsou stearanové a terpenové saponiny. Ty se v těle mění na sapogenin, který působí podobně jako mýdlo na kůži a napomáhá k odstraňování usazenin a nánosů ve střevech, orgánech a cévách.

Použití:

Yucca Shidigera je ideální pro osoby, které potřebují silnou očistu organismu, mají vyšší hladinu cholesterolu a zanesené stěny cév. Rovněž pomáhá s úpravou krevního tlaku.

Během celé kúry poctivě dodržujte zvýšený pitný režim (min. 1,5 l tekutin denně). Vhodné je také zvýšit množství vlákniny, zásaditých látek, probiotik, vitamínů a minerálů ve stravě.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 kapsle na lačno ráno a 1 kapsle večer první týden užívání. Druhý týden 2 kapsle na lačno ráno a 2 kapsle večer. Další týden 3 kapsle ráno i večer.

Kapsle zapijte dostatečným množstvím tekutin.


Informace o produktu:

Složení:

Yucca shidigera (450 mg), kapsle vyrobená z hydroxypropylmethyl celulózy, barvivo oxid titaničitý

Počet kapslí v balení: 120
Upozornění: Přípravek nesmí užívat lidé s voperovaným kovovým kloubem a lidé, kteří jsou po transplantaci celého orgánu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě 25°C a v uzavřeném obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Je vhodné pro diabetiky a celiaky. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Složení Yucca shidigera (450 mg), kapsle vyrobená z hydroxypropylmethyl celulózy, barvivo oxid titaničitý
Upozornění Přípravek nesmí užívat lidé s voperovaným kovovým kloubem a lidé, kteří jsou po transplantaci celého orgánu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě 25°C a v uzavřeném obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Je vhodné pro diabetiky a celiaky. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Počet kapslí: 120
Přírodní extrakty kapsle a tablety

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->