Výhodný balíček 3x Maca - GreenFood Nutrition, 360 kapslí

-32% Výprodej Vegan
13 bodů do věrnostního systému

Výhodný balíček tří balení Macy, rostliny vyhledávané pro hormonální zdraví, sexualitu, plodnost a zvyšování mentální i fyzické energie. Více

Výrobce: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16026

331 Kč s DPH
Původní cena 389 Kč, Běžná cena 489 Kč, Ušetříte 32% (158 Kč)

Výhodný balíček - 3x Maca

  • pozitivní vliv na hormonální rovnováhu a plodnost
  • stimulace libida
  • mentální a fyzická energie a vytrvalost

Tento balíček obsahuje:

  • 3 ks Maca
  • Plátěná taška zdarma

O produktu:

Kořen macy horské (Lepidium meyenii), rovněž známé jako řeřicha peruánská, využívali pro její jedinečné vlastnosti již staří Inkové. Tato brukvovitá rostlina se pěstuje ve vysokohorských oblastech jižní Ameriky, zejména v peruánských Andách. Právem se řadí mezi superpotraviny. Aby přežila v nehostinných podmínkách, čerpá z půdy velké množství živin, vitamínů a minerálů. Tento produkt je vyroben z těch nejkvalitnějších surovin bez použití konzervantů, chemických barviv, stabilizátorů a přidaného cukru. Obsahuje 100% prášek z kořene macy.

Použití:

Rozemletý prášek z kořene macy horské se již tisíce let využívá k podpoře hormonální rovnováhy, zvyšování libida a plodnosti jak u žen, tak u mužů. Maca harmonizuje menstruační cyklus, zmírňuje příznaky PMS a menopauzy a zlepšuje náladu. Své místo má i mezi tzv. “adaptogeny”, rostlinami, které zvyšují schopnost těla přizpůsobit se okolním podmínkám a lépe odolávat stresu. Na fyzické a duševní zdraví působí mnoha způsoby.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 2 kapsle 1x denně, nejlépe s jídlem.

 


Informace o produktu:

Složení: 100 % maca prášek, rostlinná tobolka z hypromelózy.
Dávkování: 2 kapsle 1x denně
Počet kapslí v balení: 360 ks (1 balení = 120 ks)
Upozornění: Doplněk stravy. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí a chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných doporučujeme konzumaci konzultovat s lékařem.

Obsah látek v denní dávce:

2 kapsle
Maca prášek 700 mg
Složení 100 % maca prášek, rostlinná tobolka z hypromelózy.
Upozornění Doplněk stravy. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí a chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných doporučujeme konzumaci konzultovat s lékařem.
Dávkování 2 kapsle denně
Počet kapslí v balení 360 ks (1 balení = 120 ks)
Přírodní extrakty kapsle a tablety
Sportovec Energie a výdrž, Mikroživiny

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->