Vláknina Psyllium - GreenFood Nutrition, 96 kapslí

-22% Výprodej Vegan
6 bodů do věrnostního systému

Výborný doplněk stravy pro zdravé zažívání a skvělé vyprazdňování, který pomáhá také s hubnutím a hladinou cholesterolu. Více

Výrobce: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16020

164 Kč s DPH
Běžná cena 209 Kč, Ušetříte 22% (45 Kč)

Vláknina Psyllium

  • přispívá k normální funkcí zažívacího traktu a střev
  • udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi
  • pomáhá při zácpě, průjmu a hemoroidech

O produktu:

Psyllium pochází z obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata), který se pěstuje v Iráku, Pákistánu, Austrálii a hlavně v Indii. Jedná se o rozpustnou vlákninu, která při kontaktu s vodou zvětšuje svůj objem a díky tomu následně zpomaluje pohyb potravy v trávicí soustavě. Navíc navozuje pocit nasycení, což může pomoci při redukčních dietách.

Použití:

Tento produkt vyhledávají lidé, kteří mají problémy se zažíváním, hledají pomoc při zácpě, průjmu a hemoroidech, nebo chtějí udržet správnou hladinu cholesterolu v krvi.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 2 kapsle 2x denně, nejlépe s jídlem.

 


Informace o produktu:

Složení: Psyllium plantago ovata (vyčištěné obaly semene jitrocele indického), rostlinná tobolka z hypromelózy HPMC, rýžová mouka, protispékavé látky stearát hořečnatý a oxid křemičitý.
Dávkování: 2x denně 2 kapsle
Počet kapslí v balení: 96
Upozornění: Tento doplněk není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí. U kojících a těhotných žen konzultujte použití tohoto produktu s lékařem.

Obsah látek v denní dávce:

4 kapsle
Psyllium (obsah vlákniny) 2 000 mg (1760 mg)
Složení Psyllium plantago ovata (vyčištěné obaly semene jitrocele indického), rostlinná tobolka z hypromelózy HPMC, rýžová mouka, protispékavé látky stearát hořečnatý a oxid křemičitý.
Upozornění Tento doplněk není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí. U kojících a těhotných žen konzultujte použití tohoto produktu s lékařem.
Dávkování 2x denně 2 kapsle
Počet kapslí v balení 96
Přírodní extrakty kapsle a tablety

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->