Ostropestřec mariánský s pampeliškou - Vitamin Bottle, 50 ml

Výprodej Vegan
10 bodů do věrnostního systému

Výživový doplněk určený pro podporu funkce jater, žaludku, trávicí a močové soustavy. Vhodný k detoxikaci a posílení obranyschopnosti. Více

Výrobce: Vitamin Bottle Kód produktu: 18012

259 Kč s DPH

Ostropestřec mariánský s pampeliškou

  • podporuje detoxikaci a čištění organismu
  • má příznivý vliv na trávení a funkci jater a žlučníku
  • podporuje přirozenou obranyschopnost těla
  • napomáhá udržovat normální hladinu cukru a cholesterolu v krvi
  • napomáhá normální činnosti srdce
  • přispívá k normální činnosti močové soustavy
  • pomáhá s kontrolou tělesné hmotnosti a hubnutím

O produktu:

Tento produkt obsahuje za studena lisovaný olej z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) a pampelišky lékařské (Taraxacum officinale) za použití technologie, při které se zachovávají všechny cenné látky. Ostropestřec je jednoletá až dvouletá bylina s bodlákovým květem, která dosahuje až dvoumetrové výšky. Její léčivé účinky spočívají především v obsahu látky sylimarin, flavonoidů a nenasycených mastných kyselin. Pampeliška, odborně zvaná smetanka lékařská, je rostlina hojně rozšířená po celé Evropě i Asii. V tomto produktu je použit její kořen, který obsahuje nejvíce účinných látek, zejména třísloviny, inulin, triterpeny, steroly, aminokyseliny, minerály a další cenné složky.

Použití:

Výrobek je vhodný pro všechny, kteří chtějí podpořit funkci jater, žlučníku a žaludku. Používá se také k detoxikaci a očiště organismu, ke kontrole tělesné hmotnosti a jako podpora hubnutí. Pomáhá k normálnímu trávení, udržuje správnou hladinu cukru v krvi a podporuje činnost močové soustavy. Přispívá k normální činnosti srdce a hladině cholesterolu v krvi. Posiluje přirozenou obranyschopnost těla.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 5 kapek 2x denně před jídlem.


Informace o produktu:

Složení: olej z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 45 ml, olejový výtažek z pampelišky lékařské (Taraxacum off. Rhizoma) 5 ml. Obsah silymarinu v denní dávce je 57,60 mg. 
Dávkování: 5 kapek 2x denně před jídlem
Objem: 50 ml
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Info: Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě do 25 °C a mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádné přídavné ani konzervační látky.
Složení olej z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 45 ml, olejový výtažek z pampelišky lékařské (Taeaxacum off. Rhizoma) 5 ml
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování 5 kapek 2x denně před jídlem
Objem 50 ml
Info Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě do 25 °C a mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádné přídavné ani konzervační látky.
Přírodní extrakty kapky

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->