fin Mycelcaps NEW - Finclub, 80 tablet

-32% Výprodej Vegan
59 bodů do věrnostního systému

Patentovaná sloučenina AHCC® získaná z mycelia japonské houby Shiitake dělá z Mycelcaps kvalitní doplněk pro podporu imunitního systému. Více

Výrobce: Finclub Kód produktu: 30939

1 499 Kč s DPH
Běžná cena 2 200 Kč, Ušetříte 32% (701 Kč)

fin Mycelcaps NEW 80 tbl

  • přispívá k posílení obranyschopnosti organismu
  • pomáhá zlepšovat odolnost těla
  • podporuje odolnost při stresu a celkovém stárnutí organismu

O produktu:

Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z podhoubí hub shiitake. Japonské houbě shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá perla mezi houbami. Tato houba obsahuje velké množství beta-glukanů a dalších mimořádně cenných látek s vysokou výživovou hodnotou, které příznivě ovlivňují náš organismus. Sloučenina AHCC® je předmětem stovek studií a odborných publikací, které se zabývají především jejím působením na narušený imunitní systém a další následky fyzického a psychického stresu způsobeného vlivem okolního prostředí. Oproti původní verzi tohoto produktu je v novém složení inovovaná forma AHCC® s přívlastkem "Professional Grade", která obsahuje vyšší množství aktivních látek. Také kapsle jsou nově rostlinné, z látky zvané Pullulan, díky které jsou vhodné pro vegany, lehce stravitelné a účinněji chrání obsah vůči vnějším vlivům. Produkt neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidla ani lepek. 

Použití:

Tento doplněk stravy je ideálním pomocníkem při posilování imunity. Podporuje organismus při různých faktorech znečištěného životního prostředí. Účinky tohoto produktu jsou významné pro rekonvalescenty, osoby ve stresu a jinak oslabené jedince.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 kapsle 3x denně po jídle.


Informace o produktu:

Složení: 1 kapsle obsahuje: 200,25 mg aktivní sloučeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (protispékavá látka), rostlinná kapsle Pullulan
Dávkování: 1 kapsle 3x denně
Počet tablet v balení: 80 ks
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Složení 1 kapsle obsahuje: 200,25 mg extrakt z podhoubí hub Shiitake, Maitake a Red Reishi (odpovídá 160 mg aktivní sloučeniny AHCC), protihrudkující látka - mikrokrystalická celulóza, hovězí želatina, barvivo - oxid titaničitý
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování 1 kapsle 3x denně po jídle
Počet tablet v balení 80 ks
Přírodní extrakty kapsle a tablety
Sportovec Mikroživiny

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->