MSM - Kompava, 120 kapslí

-13% Výprodej
13 bodů do věrnostního systému

Přírodní minerál s organickou sírou pro krásu nehtů, vlasů a pokožky ale i bezbolestný pohyb.
Více

Výrobce: Kompava Kód produktu: 21029

339 Kč s DPH
Běžná cena 389 Kč, Ušetříte 13% (50 Kč)

MSM

  • zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů
  • redukuje vrásky a zlepšuje pružnost a pevnost pokožky
  • má příznivý vliv na chrupavky a pojivové tkáně
  • podporuje tvorbu kolagenu a správnou funkci kloubů
  • podílí se na detoxikaci

O produktu:

MSM neboli metylsulfonylmetan, také známý jako minerál krásy, je přirozeně se vyskytující forma síry. Nachází se prakticky ve všech živých organismech na planetě. V lidském těle má MSM řadu důležitých funkcí, působí protizánětlivě a tělo díky němu vytváří zdravé buňky. MSM v tomto produktu má garantovanou kvalitu a čistotu značky OptiMSM®, jejíž výzkumy zjistily, že 1 gram MSM denně pomáhá redukovat viditelné známky stárnutí pleti za méně než 4 týdny užívání. Uživatelé MSM zaznamenali zjemnění vrásek, až 81 % uživatelů MSM zaznamenalo hezčí, rozzářenou a hydratovanou pleť, 78 % uživatelů pozorovalo zlepšení struktury pleti a 63 % zaznamenalo lepší elasticitu a pevnost pokožky. MSM působí příznivě také na chrupavky a pojivové tkáně, podporuje tvorbu aminokyselin důležitých pro tvorbu kolagenu a správnou funkci kloubů. MSM se rovněž podílí na detoxikaci škodlivin, které se do organismu dostávají stravou a vdechováním znečištěného ovzduší. Tento produkt je netoxický, nealergický, maximálně vstřebatelný a využitelný organismem.

Použití:

MSM je vhodný pro jedince se stárnoucí či problematickou pletí se sklonem k akné, doporučuje se kombinovat s kloubní výživou při potížích s pohybovým aparátem, vyhledávají ho také lidé s různými typy alergií a poruchami imunitního systému. Doporučujeme vyhledat si kompletní účinky MSM v odborných zdrojích.

Dávkování:

Dospělí a mládež od 15 let 2 kapsle denně zapít dostatkem vody před nebo během jídla, neužívat před spaním. Děti od 7 let první 2 týdny 2 kapsle denně, následně pokračovat 1 kapslí denně.

 


Informace o produktu:

Složení: Metylsulfonylmetan - OptiMSM ™, živočišná želatina, barvivo: oxid titaničitý
Dávkování: Dospělí a mládež od 15 let 2 kapsle denně, děti od 7 let první 2 týdny 2 kapsle denně, poté 1 kapsle denně
Počet kapslí v balení: 120
Upozornění: Doplněk stravy. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Není vhodný pro děti do 7 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Výživové údaje:

množství v 1 kapsli
MSM (metylsulfonyl­metán): 500 mg
Složení Metylsulfonylmetan - OptiMSM ™, živočišná želatina, barvivo: oxid titaničitý
Upozornění Doplněk stravy. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Není vhodný pro děti do 7 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Dávkování Dospělí a mládež od 15 let 2 kapsle denně, děti od 7 let první 2 týdny 2 kapsle denně, poté 1 kapsle denně
Počet kapslí v balení 120
Přírodní extrakty kapsle a tablety

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->