Měsíčková mast - MedPharma, 75 ml

-18% Výprodej
3 body do věrnostního systému

Díky speciální receptuře mastička dokonale hydratuje a skvěle se vstřebává. Hodí se k péči o suchou, popraskanou pleť rukou i nohou. Více

Výrobce: MedPharma Kód produktu: 19056

89 Kč s DPH
Běžná cena 109 Kč, Ušetříte 18% (20 Kč)

Měsíčková mast

  • pečuje o popraskanou či podrážděnou pokožku
  • výborně se vstřebává
  • dokonale hydratuje a promašťuje

O produktu:

Díky speciální receptuře Měsíčkové masti společnosti MedPharma získáte jedinečnou kombinaci extraktu z měsíčku lékařského, aloe vera, kukuřičného a mandlového oleje, vitaminu E, glycerinu a betakarotenu.

Použití:

Měsíčková mastička se skvěle vstřebává a udržuje pokožku hebkou a jemnou. Díky svým hydratačním vlastnostem se výborně hodí k péči o suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku rukou a nohou.

Dávkování:

Aplikujte několikrát denně na cílové místo.

 


Informace o produktu:

Složení: voda, sladký mandlový olej, glycerol monostearát, glycerin, glycerylstearát citrát, cetylalkohol, propylenglykol, glycerol monostearát, extrakt z měsíčku lékařského, xanthanová guma, betakaroten, kukuřičný olej, tokoferol, tokoferol acetát, prášek ze sušené šťávy listů aloe pravé, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, triethanolamin
Dávkování: Několikrát denně na cílové místo.
Objem: 75 ml
Upozornění: Určeno pro zevní použití. Neaplikujte na otevřené rány a sliznice. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Skladujte při pokojové teplotě (25°C) mimo přímé sluneční záření a mráz.
Složení voda, sladký mandlový olej, glycerol monostearát, glycerin, glycerylstearát citrát, cetylalkohol, propylenglykol, glycerol monostearát, extrakt z měsíčku lékařského, xanthanová guma, betakaroten, kukuřičný olej, tokoferol, tokoferol acetát, prášek ze sušené šťávy listů aloe pravé, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, triethanolamin
Upozornění Určeno pro zevní použití. Neaplikujte na otevřené rány a sliznice. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Skladujte při pokojové teplotě (25°C) mimo přímé sluneční záření a mráz.
Dávkování Několikrát denně na cílové místo.
Objem 75 ml

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->