Makový olej - kapsle - Vitamin Bottle, 30 kapslí

-24% Výprodej Vegan
8 bodů do věrnostního systému

Makový olej je bohatým zdrojem vápníku a dalších minerálů, vitamínů a zdravých tuků. Působí kladně na dýchací systém a přispívá k relaxaci. Více

Výrobce: Vitamin Bottle Kód produktu: 18009

220 Kč s DPH
Původní cena 259 Kč, Běžná cena 289 Kč, Ušetříte 24% (69 Kč)

Makový olej

  • relaxační účinky
  • napomáhá k usínání
  • přispívá k normální funkci dýchacího systému
  • pečuje o pokožku, vlasy a nehty
  • zdroj vápníku, hořčíku, železa, draslíku, fosforu, sodíku, zinku, selenu, mědi, manganu
  • obsahuje vitamíny E, C, B1, B2, B3, B5, B6
  • esenciální mastné kyseliny omega 3-6-9

O produktu:

Za studena lisovaný makový olej se získává šetrným způsobem ze semen máku setého. Takto zpracovaný olej si uchovává většinu cenných látek, které tato rostlina nabízí. Patří mezi ně velké množství vápníku, kterého mák obsahuje ze všech rostlinných zdrojů nejvíce a až 12x více než mléko. Nejnovější studie poukazují na významně vyšší vstřebatelnost vápníku z rostlinných zdrojů oproti vápníku z mléčných zdrojů. Pravidelná konzumace máku tak může díky vysokému obsahu vápníku přispět k prevenci osteoporózy, onemocnění z nedostatku vápníku. Makový olej obsahuje také velké množství železa, ve 100 g máku se nachází až 122 % jeho doporučené denní dávky. Mnozí jedinci ocení také jeho relaxační účinky, zklidňující vliv na psychiku a nervovou soustavu. Díky vysokému obsahu vitamínu E, který je silným antioxidantem, a nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9 se makový olej používá i k péči o pokožku, vlasy a nehty. Olej v kapslích je praktický pro jednoduché dávkování a užívání. Neobsahuje opium ani žádné přídatné a konzervační látky. Je vhodný pro vegetariány i vegany. Neobsahuje lepek.

Použití:

Tento produkt se užívá k doplnění vápníku jako prevence jeho nedostatku. Je vhodný k navození relaxace a zklidnění nervové soustavy a psychiky, užívá se také při potížích s usínáním. Má pozitivní vliv na normální funkci dýchacího systému. Je vhodný i k přirozenému doplňování hladiny železa v krvi. Pečuje o pokožku, vlasy a nehty.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 kapsle denně před jídlem.

 


Informace o produktu:

Složení: Makový olej (Papaver somniferum), rostlinná kapsle, včelí vosk.
Dávkování: 1 kapsle 1x denně
Počet kapslí v balení: 30
Upozornění: Tento produkt je doplněk stravy. Nepoužívejte jej jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není vhodný pro osoby citlivé na včelí produkty. Výrobek není určený pro děti do 3 let.

Obsah účinných látek v denní dávce:

Makový olej (Papaver somniferum): 400 mg
Rostlinná kapsle: 100 mg
Včelí vosk: 20 mg
Složení Makový olej (Papaver somniferum), rostlinná kapsle, včelí vosk.
Upozornění Tento produkt je doplněk stravy. Nepoužívejte jej jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není vhodný pro osoby citlivé na včelí produkty. Výrobek není určený pro děti do 3 let.
Dávkování 1 kapsle denně
Počet kapslí v balení 30
Minerály a stopové prvky Hořčík, Vápník
Přírodní extrakty kapsle a tablety

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->