Konopná mast - Konopná farma Liptov, 100 ml - Typ: Čistá

-9% Výprodej
15 bodů do věrnostního systému

Mast z bambuckého másla, konopného oleje a konopné sušiny zpracovaná bez chemického ošetření poskytuje problémové pokožce potřebnou péči. Více

Výrobce: Konopná farma Liptov Kód produktu: 11004

399 Kč s DPH
Běžná cena 439 Kč, Ušetříte 9% (40 Kč)
Varianta neexistuje
Na cestě Sledovat dostupnost - Expedujeme do 24 hodin

Konopná mast

  • 100% přírodní produkt
  • poskytuje pokožce hydrataci a regeneraci
  • jemná a našlehaná konzistence

O produktu:

Poctivá mast z čistě přírodních surovin je vyrobená z bambuckého másla s vysokým podílem konopného oleje a sušiny. Je zpracovaná bez chemického ošetření a našlehaná do jemné konzistence, která se dobře vtírá do pokožky.

Použití:

Konopná mast je vhodná pro lokální ošetření, hydrataci a regeneraci kůže s různými problémy jako jsou vyrážky, akné, opary, ekzémy, lupénka, křečové žíly, bércové vředy, hemoroidy či bodnutí hmyzem a spálení od slunce.

Dávkování:

Naneste tenkou vrstvu masti na postižené místo jednou denně a jemně vmasírujte do pokožky. Používejte pouze lokálně, nejvýše na přibližně 10 % povrchu kůže. Po aplikaci si umyjte ruce, kůži nezakrývejte.

 


Informace o produktu:

Mast čistá Mast mátová Mast levandulová
Složení: Bambucké máslo (50,6 %), olej ze semen konopí setého (cannabis sativa, 34,6 %), včelí vosk (11,4 %), konopná sušina z listů (2 %) Bambucké máslo (50,6 %), olej ze semen konopí setého (cannabis sativa, 34,6 %), včelí vosk (11,4 %), konopná sušina z listů (2 %), mátový olej (1,4 %), limonene, linalool Bambucké máslo (50,6 %), olej ze semen konopí setého (cannabis sativa, 34,6 %), včelí vosk (11,4 %), konopná sušina z listů (2 %), levandulový olej (1,4 %), limonene, linalool, geraniol, coumarin
Dávkování: Jednou denně na postižené místo. Jednou denně na postižené místo. Jednou denně na postižené místo.
Objem: 100 ml 100 ml 100 ml
Upozornění: Pouze pro zevní použití. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a rty. Nepoužívejte na podrážděnou nebo citlivou pokožku. Nepoužívejte, pokud jste citliví na složky obsažené v tomto produktu. Před prvním použitím tohoto přípravku naneste na pokožku malé množství masti a v případě podráždění pokožky nebo alergické reakce přípravek nepoužívejte. Pokud se objeví podráždění, pálení nebo vyrážka, přestaňte výrobek používat. Výrobek není vhodný pro děti. Skladujte na suchém a zatemněném místě. Pouze pro zevní použití. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a rty. Nepoužívejte na podrážděnou nebo citlivou pokožku. Nepoužívejte, pokud jste citliví na složky obsažené v tomto produktu. Před prvním použitím tohoto přípravku naneste na pokožku malé množství masti a v případě podráždění pokožky nebo alergické reakce přípravek nepoužívejte. Pokud se objeví podráždění, pálení nebo vyrážka, přestaňte výrobek používat. Výrobek není vhodný pro děti. Skladujte na suchém a zatemněném místě. Pouze pro zevní použití. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a rty. Nepoužívejte na podrážděnou nebo citlivou pokožku. Nepoužívejte, pokud jste citliví na složky obsažené v tomto produktu. Před prvním použitím tohoto přípravku naneste na pokožku malé množství masti a v případě podráždění pokožky nebo alergické reakce přípravek nepoužívejte. Pokud se objeví podráždění, pálení nebo vyrážka, přestaňte výrobek používat. Výrobek není vhodný pro děti. Skladujte na suchém a zatemněném místě.
Složení viz detail produktu
Upozornění Pouze pro zevní použití. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a rty. Nepoužívejte na podrážděnou nebo citlivou pokožku. Nepoužívejte, pokud jste citliví na složky obsažené v tomto produktu. Před prvním použitím tohoto přípravku naneste na pokožku malé množství masti a v případě podráždění pokožky nebo alergické reakce přípravek nepoužívejte. Pokud se objeví podráždění, pálení nebo vyrážka, přestaňte výrobek používat. Výrobek není vhodný pro děti. Skladujte na suchém a zatemněném místě.
Dávkování Jednou denně na postižené místo.
Objem 100 ml

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->