Grapefruit Plus - Vitamin Bottle, 30 ml

Výprodej Vegan
10 bodů do věrnostního systému

Výtažek z grepových jadérek podporuje přirozenou obranyschopnost těla a zachovává mikrobiologickou rovnováhu v organismu.
Více

Výrobce: Vitamin Bottle Kód produktu: 18002

259 Kč s DPH

Grapefruit Plus

  • udržuje normální činnost střev
  • přispívá k zachování mikrobiologické rovnováhy v organismu
  • podporuje přirozenou obranyschopnost těla

O produktu:

Velké šťavnaté plody grapefruitů jsou oblíbeným ovocem pro svou svěží chuť a velký obsah vitamínu C a dalších prospěšných látek. Významná jsou však také jejich semena, která obsahují vysoké množství bioflavonoidů, silných antioxidantů s protizánětlivými účinky, které zabraňují množení bakterií, virů a plísní, zlepšují trávení, pročišťují organismus a posilují imunitní systém. Hořkou chuť grepu způsobuje látka naringin, která ovlivňuje trávení, reguluje střevní činnost a podporuje látkovou výměnu. Grapefruit Plus obsahuje olejový výtažek z grapefruitových jadérek se sezamovým olejem.

Použití:

Grapefruit Plus je vhodný pro jedince, kteří se potýkají se sníženou imunitou, nachlazením, ústními infekcemi, trávicími potížemi, kvasinkovými a plísňovými infekcemi nebo s akné. 

Dávkování:

Doporučené denní dávkování pro dospělé je 10 kapek (0,8 ml), pro děti 5 kapek (0,4 ml).

 


Informace o produktu:

Složení: Grapefruitový olej 25 ml, sezamový olej 5 ml
Dávkování: Dospělí 10 kapek denně, děti 5 kapek denně
Objem: 30 ml
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě do 25 °C a mimo dosah dětí. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Složení grapefruitový olej 25 ml, sezamový olej 5 ml
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě do 25 °C a mimo dosah dětí. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování dospělí 10 kapek denně, děti 5 kapek denně
Objem 30 ml
Přírodní extrakty kapky

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->