Grapefruit Plus

10 bodů do věrnostního systému

Olejový výtažek z grepových jadérek podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a zachovává mikrobiologickou rovnováhu v organismu.
Více

Výrobce: Vitamin Bottle Kód produktu: 18002

259 Kč s DPH

Grapefruit Plus

  • udržuje normální činnost střev
  • přispívá k zachování mikrobiologické rovnováhy v organismu
  • urychluje metabolismus a spalování tuků

O produktu:

Citrusové plody grapefruitu byly poprvé objeveny na Barbadosu. Nejdříve se tato rostlina pěstovala jako okrasná, od 19. století začaly být populární její plody. Dnes se pěstuje převážně v Brazílii, Kalifornii, Texasu, na Floridě, v Izraeli, Turecku a Španělsku.

Použití:

Grapefruit obsahuje spoustu vitaminu C, B1 a K. V jadérkách najdeme tzv. bioflavonoidy, které zabraňují množení bakterií, virů a plísní, ulehčují trávení, pročišťují organismus a posilují imunitní systém. Hořkou chuť grepu způsobuje látka naringin, která ovlivňuje trávení, reguluje střevní činnost a podporuje látkovou výměnu.

Dávkování:

Doporučené denní dávkování pro dospělé je 10 kapek (0,8 ml), pro děti 5 kapek (0,4 ml).

 


Informace o produktu:

Složení: grapefruitový olej 25 ml, sezamový olej 5 ml
Dávkování: dospělí 10 kapek denně, děti 5 kapek denně
Objem: 30 ml
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě do 25 °C a mimo dosah dětí. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Složení grapefruitový olej 25 ml, sezamový olej 5 ml
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě do 25 °C a mimo dosah dětí. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování dospělí 10 kapek denně, děti 5 kapek denně
Objem 30 ml

Věrnostní program

Získejte body za své objednávky a díky tomu nakupujte své oblíbené produkty levněji.