Fit Chitosferin - Kompava, 90 kapslí

-4% Výprodej
18 bodů do věrnostního systému

Speciální směs přírodních látek určená k neutralizaci velké části tuků z potravy, vhodná jako podpora při redukčních dietách. Více

Výrobce: Kompava Kód produktu: 21023

459 Kč s DPH
Běžná cena 480 Kč, Ušetříte 4% (21 Kč)

Fit Chitosferin

  • vychytává viditelné i skryté tuky v potravě
  • tuk z jídla odchází z těla bez vstřebání
  • nezatěžuje žaludek
  • funguje od prvního užití

O produktu:

Fit Chitosferin je patentovaná směs látek přírodního původu, která má výjimečnou schopnost vázat na sebe viditelné a skryté tuky z přijaté potravy a přirozenou cestou je vyloučit. Díky svému speciálnímu složení neutralizuje velmi velkou část tuků z potravy. Fit Chitosferin obsahuje účinnou látku chitosan, nestravitelnou dietetickou vlákninu, která se v žaludku obalí tuky a projde trávicí soustavy bez toho, aby se tuk uložil v těle. Fruktooligosacharidy a aktivní uhlí v Chitosferinu zajišťují vyšší schopnost a rychlost navázání tuků. Extrakt ze zeleného čaje podporuje metabolismus tuků a má také antioxidační schopnosti. 1 gram Fit Chitosferinu na sebe dokáže navázat až 17 gramů tuku a přirozenou cestou je z těla vyloučit bez absorpce, přičemž nezatěžuje žaludek. Není nutné jej užívat delší dobu, výsledky uvidíte už od první kapsle!

Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny. Neobsahuje sóju, lepek ani laktózu.

Použití:

Tento produkt je určen na podporu odbourávání tuků z přijaté potravy, pro jedince, kteří chtějí udržovat stálou tělesnou hmotnost či podpořit redukční dietu, je vhodný při konzumaci nadměrně tučných jídel.

Dávkování:

Jednu kapsli zapít dostatečným množstvím vody před každým jídlem (3-5x denně).

 


Informace o produktu:

Složení: Chitosan (ryby a výrobky z ryb), aktivní uhlí, zelený čaj, želatina, barvivo karamel E 150, glycerol, přírodní cukry: 1-Kestóza, Nystóza, Fructosyl-nystóza.
Dávkování: 1 kapsle 3-5x denně
Počet kapslí: 90
Upozornění: Fit Chitosferin je ekvivalent registrované ochranné známky Kinospherín®. Země původu: Slovensko, suroviny: Francie. Tento produkt je doplněk stravy. Není vhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním ledvin a jater. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25˚C, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Nutriční informace:

100 g 1 kapsle
Energetická hodnota: 1473,86 kJ/35­2,6 kcal 5,89 kJ/1,41 kcal
Chitosferin: 84,00 g 400 mg
Bílkoviny: 16,00 g 64,00 mg
Sacharidy: 2,00 g 8,00 mg
Tuky: 0,18 g 0,72 mg
Složení Chitosan (ryby a výrobky z ryb), aktivní uhlí, zelený čaj, želatina, barvivo karamel E 150, glycerol, přírodní cukry: 1-Kestóza, Nystóza, Fructosyl-nystóza.
Upozornění Fit Chitosferin je ekvivalent registrované ochranné známky Kinospherín®. Země původu: Slovensko, suroviny: Francie. Tento produkt je doplněk stravy. Není vhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním ledvin a jater. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25˚C, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.
Dávkování 1 kapsle 3-5x denně
Počet kapslí v balení 90
Přírodní extrakty kapsle a tablety
Sportovec Spalovače a stimulanty

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->