fin Fosfocaps - Finclub, 50 kapslí

-9% Výprodej
24 bodů do věrnostního systému

Kapsle s vyváženou kombinací lecitinu, hořčíku a manganu pro péči o nervy, srdce, cévy a játra.
Více

Výrobce: Finclub Kód produktu: 30978

620 Kč s DPH
Běžná cena 680 Kč, Ušetříte 9% (60 Kč)

fin Fosfocaps

  • podporuje správnou činnost jater
  • pečuje o nervový systém
  • podporuje oběhovou soustavu
  • přispívá k energetické rovnováze těla

O produktu:

Doplněk stravy Fosfocaps obsahuje vyváženou kombinaci sójového lecitinu, hořčíku a manganu.

Sójový lecitin (fosfatidylcholin) je zdrojem cholinu, který pečuje o činnost jater, podílí se na normálním metabolismu tuků, homocysteinu (tzv. „cholesterol 3. tisíciletí“) a je proto vhodnou součástí péče o srdečně-cévní systém. Patří mezi mikroživiny vhodné jako výživa pro mozek.

Mangan přispívá k energetickému metabolismu, má antioxidační účinky, podílí se na struktuře kostí a tvorbě pojivových tkání.

Hořčík působí příznivě na činnost nervové a svalové soustavy, pomáhá snižovat míru únavy, přispívá k energetické rovnováze těla a k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Neobsahuje laktózu, lepek, kvasnice ani sladidla.

Použití:

Tento produkt je užitečný pro jedince, kteří pravidelně konzumují tuky, cukry, alkohol či černou kávu, je vhodný při projevech přecitlivělosti, rozrušení či roztěkanosti. Může být nápomocný také u svalových záškubů a křečí.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 kapsle 2x denně, ideálně zapít ráno a v poledne s jídlem.

 


Informace o produktu:

Složení: Lecitin, hovězí želatina, rostlinný olej, zvlhčující činitelé 12,25%: glycerol, sorbitol, maltitol; oxid hořečnatý, voda, barviva: černý a červený oxid železa, síran manganatý.
Dávkování: 1 kapsle 2x denně
Počet kapslí v balení: 50
Upozornění: Tento produkt slouží jako doplněk stravy. Nepřekračujte denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje sóju. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nevhodný pro osoby alergické na včelí produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Obsah účinných látek v denní dávce (% RHP):

fosfatidylcholin 350 mg
hořčík 90 mg (24 %)
mangan 1,2 mg (60 %)
Složení Lecitin, hovězí želatina, rostlinný olej, zvlhčující činitelé 12,25%: glycerol, sorbitol, maltitol, oxid hořečnatý, voda, barviva: černý a červený oxid železa, síran manganatý.
Upozornění Tento produkt slouží jako doplněk stravy. Nepřekračujte denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje sóju. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nevhodný pro osoby alergické na včelí produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Dávkování 1 kapsle 2x denně
Počet kapslí v balení 50
Minerály a stopové prvky Hořčík
Přírodní extrakty kapsle a tablety

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->