Fin Colbalancetabs - Finclub, 16 tablet

Akce -48% Novinka
7 bodů do věrnostního systému

Patentovaná směs trávicích enzymů a vápníku ve formě žvýkacích tablet vhodná při občasných problémech s pálením žáhy.
Více

Výrobce: Finclub Kód produktu: 30170

199 Kč s DPH
Původní cena 330 Kč, Běžná cena 380 Kč, Ušetříte 48% (181 Kč)
ks

Fin Colbalancetabs

  • působí příznivě při pálení žáhy
  • podporuje funkci trávicích enzymů
  • pomáhá zvýšit pH žaludku

O produktu:

Colbalancetabs je patentovaný trávicí enzymatický doplněk výživy, který se používá pro úlevu při občasném pálení žáhy. Díky obsahu 300 mg vápníku v jedné žvýkací tabletě přispívá k normální funkci trávicích enzymů, které štěpí tuky, sacharidy a bílkoviny. Enzymy obsažené v Colbalancetabs jsou produkovány mikrobiální fermentací, neobsahují žádné složky živočišného původu a jsou vysoce odolné vůči kyselinám. Žvýkací tablety mají příchuť bobulovitých plodů.

Použití:

Tento produkt je vhodný pro rychlou úlevu při občasných projevech pálení žáhy a trávicích potížích. Užívání je doporučeno lidem se zvýšenou kyselostí organismu a osobám konzumujícím stravu bohatou na tuky a sacharidy.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 tableta denně (max. 6 tablet denně), rozpustit v ústech.

 


Informace o produktu:

Složení: Fruktóza, uhličitan vápenatý, přírodní bobulová příchuť, látky protispékavé: hořečnaté soli mastných kyselin, kys. citronová a stearová; maltodextrin, proteáza (A. oryzae, A. niger, B. subtilis), amyláza (A. oryzae), glukoamyláza (A. niger), invertáza (S. cerevisiae), diastáza (A. oryzae), lipáza (C. rugosa, R. oryzae, A. niger).
Dávkování: 1 tableta denně (max. 6 tbl denně)
Počet kapslí v balení: 16
Upozornění: Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Obsah účinných látek v 1 tabletě:

Vápník 300 mg
Proteáza 15000 HUT
Amyláza 2500 DU
Glukoamyláza 0,75 AGU
Proteáza 40 SAPU
Invertáza 250 SU
Diastáza 2000 DP°
Lipáza 84 FIP
Proteáza 2600 PC
Lipáza 16 FIP
Složení Fruktóza, uhličitan vápenatý, přírodní bobulová příchuť, látky protispékavé: hořečnaté soli mastných kyselin, kys. citronová a stearová, maltodextrin, proteáza (A. oryzae, A. niger, B. subtilis), amyláza (A. oryzae), glukoamyláza (A. niger), invertáza (S. cerevisiae), diastáza (A. oryzae), lipáza (C. rugosa, R. oryzae, A. niger).
Upozornění Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Dávkování 1 tableta denně (max. 6 tbl denně)
Počet tablet v balení 16 ks
Minerály a stopové prvky Vápník
Colbalancetabs.pdf (pdf, 164.4 kB)

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->