fin Avis - Finclub, 50 ml

-33% Výprodej Vegan
12 bodů do věrnostního systému

Extrakt z ovesných klíčků vhodný v období stresu či zvýšeného pracovního vypětí, při podrážděnosti a špatné náladě. Více

Výrobce: Finclub Kód produktu: 30899

305 Kč s DPH
Původní cena 359 Kč, Běžná cena 455 Kč, Ušetříte 33% (150 Kč)

fin Avis

  • zklidňující a relaxační účinek
  • příznivý vliv na hormonální rovnováhu
  • podpora činnosti ženského urogenitálního systému
  • pozitivní vliv na stav pokožky
  • podpora normální funkce střevního traktu

O produktu:

Fin Avis je výtažek získaný z ovesných klíčků. Oves setý (Avena sativa) osvěžuje tělo a má relaxační účinek, obzvláště při usínání. Má příznivý vliv na hormonální rovnováhu i na činnost urogenitálního systému u žen. Působí kladně na stav pokožky. Extrakt není návykový, nevyvolává ospalost ani netlumí pozornost. Neobsahuje laktózu, kvasnice ani sladidla.

Použití:

Ovesné klíčky se doporučují osobám bojujícím se stresem, podrážděností, špatnou náladou či pracovním vypětím. Tento produkt je vhodný pro zklidnění a navození relaxace, ale také pro podporu hormonálního systému a ženského urogenitálního systému, pro normální fungování střev a normální stav pokožky.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 15 kapek 3x denně, ideálně rozředit s vodou a zapít ráno, v poledne a večer po jídle.

 


Informace o produktu:

Složení: V 1 ml (25 kapek): výluh z ovesných klíčků 475 mg, alkohol, voda.
Dávkování: 15 kapek 3x denně
Objem: 50 ml
Upozornění: Tento produkt slouží jako doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek obsahuje přibližně 36 % alkoholu. Obsahuje lepek. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Složení V 1 ml (25 kapek): výluh z ovesných klíčků 475 mg, alkohol, voda.
Upozornění Tento produkt slouží jako doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek obsahuje přibližně 36 % alkoholu. Obsahuje lepek. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Dávkování 15 kapek 3x denně
Objem 50 ml
Přírodní extrakty kapky
fin Avis.pdf (pdf, 273.9 kB)

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->