Cordyceps - GreenFood Nutrition, 90 kapslí

-23% Výprodej Vegan
9 bodů do věrnostního systému

Houba, kterou čínská medicína využívá ke zvyšování výkonnosti, vytrvalosti, obranyschopnosti, urychlení regenerace a zvyšování libida.
Více

Výrobce: GreenFood Nutrition Kód produktu: 16006

235 Kč s DPH
Původní cena 276 Kč, Běžná cena 307 Kč, Ušetříte 23% (72 Kč)

Cordyceps

  • medicinální houba
  • adaptogen
  • zdroj betaglukanů, minerálů, stopových prvků a vitamínů

O produktu:

Tento produkt je vyroben z těch nejkvalitnějších surovin bez použití konzervantů, chemických barviv, stabilizátorů a přidaného cukru. Obsahuje extrakt z cordycepsu, rostlinnou kapsli z hypromelózy, rýžovou mouku (plnidlo) a protispékavou látku oxid křemičitý.

Použití:

Housenice červená je čínská cizopasná houba pocházející z vysokých nadmořských výšek Himalájí. Tradiční čínská medicína považuje cordyceps za jeden z nejsilnějších dobíječů energie. Moderní alternativní medicína ji řadí mezi adaptogeny - rostliny, které zvyšují schopnost těla přizpůsobit se okolním podmínkám a lépe odolávat psychickému i fyzickému stresu. Obecně má velmi širokou škálu využití. Je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1 kapsle 3x denně, ideálně s jídlem. Nedoporučujeme konzumovat před spaním, protože může mít energizující účinky.

 


Informace o produktu:

Složení: Cordyceps extrakt 30 % (30% polysacharid), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo rýžová mouka, protispékavá látka oxid křemičitý.
Dávkování: 1 kapsle 3x denně
Počet kapslí v balení: 90
Upozornění: Doplněk stravy. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí a chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných doporučujeme konzumaci konzultovat s lékařem.

Obsah látek v denní dávce:

3 kapsle
Cordyceps extrakt 30 %: 750 mg
*RHP - referenční hodnota příjmu
Složení Cordyceps extrakt 30 % (30% polysacharid), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo rýžová mouka, protispékavá látka oxid křemičitý.
Upozornění Doplněk stravy. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí a chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných doporučujeme konzumaci konzultovat s lékařem.
Dávkování 1 kapsle 3x denně
Počet kapslí v balení 90
Přírodní extrakty kapsle a tablety
Sportovec Energie a výdrž, Mikroživiny

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->