Bříza a kopřiva kapsle - Vitamin Bottle, 55 kapslí

-18% Výprodej
10 bodů do věrnostního systému

Ideální produkt na jarní detox, podporu močových cest a ledvin, který obsahuje jemně mleté mladé březové a kopřivové listy. Více

Výrobce: Vitamin Bottle Kód produktu: 18025

269 Kč s DPH
Běžná cena 329 Kč, Ušetříte 18% (60 Kč)

Bříza + kopřiva kapsle

  • podporuje trávení a detoxikaci těla
  • přispívá ke správné funkci močových cest a ledvin
  • pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi
  • přispívá k normální činnosti jater a žlučníku
  • udržuje dobrý stav pokožky, vlasů, nehtů a kloubů
  • podpora ženského i mužského pohlavního systému

O produktu:

Tento produkt je vyroben z mladých listů břízy a kopřivy, které jsou jemně namleté. Březové a kopřivové listy obsahují důležité látky pro náš organismus, jako jsou silice, flavonoidy, kyseliny, třísloviny a minerální látky.

Použití:

Kombinace obou rostlin má spoustu blahodárných účinků na lidské tělo a jeho obranyschopnost. Patří mezi ně správná funkce močových cest a ledvin, u mužů podpora činnosti prostaty, u žen kopřiva přispívá k normálnímu průběhu menstruace, obě byliny podporují trávení, detoxikaci a obecné pročištění těla, udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, normálního stavu kloubů a dobrého stavu pokožky, vlasů a nehtů. Kopřiva navíc podporuje činnost kardiovaskulárního a dýchacího systému a hladinu glukózy v krvi.

Dávkování:

Doporučené dávkování je 2 kapsle denně.

 


Informace o produktu:

Složení: bříza bělokorá - list (Betula pendula) 400 mg, kopřiva dvoudomá - list (Urtica dioica) 50 mg, rostlinná kapsle 80 mg
Dávkování: 2 kapsle denně
Počet tablet v balení: 55 ks
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Info: Není vhodné pro děti do 3 let. Skladujte na suchém místě do 25 °C a mimo dosah dětí.
Složení bříza bělokorá - list (Betula pendula) 400 mg, kopřiva dvoudomá - list (Urtica dioica) 50 mg, rostlinná kapsle 80 mg
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování 2 kapsle denně
Info Není vhodné pro děti do 3 let. Skladujte na suchém místě do 25 °C a mimo dosah dětí.
Počet tablet v balení 55 ks
Přírodní extrakty kapsle a tablety

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->