BIO Matcha Tea Imperial 25 x 2 g

-13% Vegan BIO
13 bodů do věrnostního systému

Novinka mezi čaji matcha. Kvalitní japonský zelený čaj s vyváženou chutí a bohatou pěnou, vysokým obsahem antioxidantů a aminokyselin. Více

Výrobce: Matcha Tea Kód produktu: 17026

349 Kč s DPH
Běžná cena 399 Kč, Ušetříte 13% (50 Kč)
ks

BIO Matcha Tea Imperial 25 x 2 g

  • pomáhá při koncentraci, snižuje psychický i fyzický stres
  • zrychluje metabolismus až o 40 %
  • zdroj antioxidantů a aminokyselin
  • jemnější chuť a bohatší pěna než Harmony
  • výraznější chuť než Premium
  • porcované sáčky prodlužují čerstvost

O produktu:

BIO Matcha Tea Imperial je vysoce kvalitní japonský čaj matcha s jemně mletými čajovými listy, které se po zalití vodou konzumují celé. Nápoj díky tomu obsahuje asi 10x více nutričních látek, než běžné zelené čaje. Má vysoký podíl antioxidantů a aminokyselin. Pěstuje se v Japonsku v oblastech Nishio a Shizuoka. V portfoliu čajů značky Matcha Tea představuje Imperial mezičlánek mezi čaji Harmony a Premium. Má jemnější chuť a bohatší pěnu, než Harmony, ale výraznější a zemitější chuť než Premium. Je vhodný k dochucení dle vašich preferencí, ale pochutnáte si na něm i v jeho čisté podobě.

 

 

Přečtěte si víc o Matcha a jejích účincích v našem blogovém příspěvku.

Certifikace:

Značka Matcha Tea si zakládá na nejvyšší kvalitě svých japonských čajů, s prokazatelným původem, zpracovávané tradičním způsobem a v bio kvalitě, které jsou doložitelné několika certifikacemi. Čaje jsou akreditovanou laboratoří pravidelně testovány na výskyt pesticidů, těžkých kovů, kvasinek, plísní a množství čajového kofeinu, abyste si vždy mohli být jistí, že pijete matchu nejvyšší kvality a čistoty. Certifikáty a výsledky testů najdete v sekci Ke stažení. Matcha Tea navíc již pátým rokem drží titul Produkt roku nezávislého průzkumu Heureka.cz.

Použití:

PProdukt BIO Matcha Tea Imperial, stejně jako ostatní čaje Matcha Tea, zrychluje metabolismus až o 40 %. Obsahuje látku teofylin, což je v podstatě čajová obdoba kofeinu. Ta se uvolňuje postupně 3-6 hodin a pro tělo je lepší variantou než káva. Teofylin navíc zvyšuje koncentraci a snižuje fyzický i psychický stres. Mimo jiné obsahuje také L-Theanin navozující pocit štěstí. /span>

Dávkování:

Doporučené denní dávkování pro dospělé je 4-6 gramů. Pro těhotné, kojící a děti je to 2 gramy denně. Nedoporučujeme čaj pít na lačný žaludek, mohl by způsobit nevolnost.


Informace o produktu:

Složení: 100% mletý zelený čaj matcha
Dávkování: Dospělí 4-6 gramů, děti, těhotné a kojící ženy 2 gramy.
Hmotnost: 25 x 2 g
Upozornění: Nedoporučujeme pít na lačný žaludek - čaj je velmi silný a na prázdný žaludek může způsobit nevolnosti.


Recepty:

 

Složení 100% mletý zelený čaj matcha
Upozornění Nedoporučujeme pít na lačný žaludek - čaj je velmi silný a na prázdný žaludek může způsobit nevolnosti.
Dávkování Dospělí 4-6 gramů, děti, těhotné a kojící ženy 2 gramy.
Hmotnost 25 x 2 g

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->