Betakaroten 25.000 mj - MedPharma, 107 tablet

Výprodej
8 bodů do věrnostního systému

Betakaroten je vynikajícím zdrojem vitaminu A, který podporuje zrak a pomáhá pokožce bránit se před slunečním zářením. Více

Výrobce: MedPharma Kód produktu: 19011

209 Kč s DPH

Betakaroten 25.000mj

  • je výborným zdrojem antioxidantů
  • podporuje zdraví očí a pleti
  • velký zdroj vitamínu A

O produktu:

Přípravek Betakaroten je důležitým antioxidantem a zdrojem vitaminu A. Ten je nejznámějším vitamínem z karotenoidů, které určují pigment v ovoci a zelenině.

Použití:

Tento produkt pomáhá díky antioxidantům neutralizovat volné radikály z biologických procesů v těle. Vitamin A pak hraje důležitou roli při látkové přeměně železa, podporuje pěkný stav pokožky a přispívá k zachování dobrého stavu sliznic. Udržuje také dobrý zrak a přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Dávkování:

Doporučené denní dávkování je 1 tobolka obden.

 


Informace o produktu:

Složení: želatina, sójový olej, betakaroten, zahušťovadla (glycerol), leštící látka (včelí vosk), D-pantothenát vápenatý, PABA (kyselina paraaminobenzoová), emulgátor (lecitin), čištěná voda, barvivo (oxid železa červený)
Dávkování: 1 tobolka obden
Počet tablet v balení: 107 ks
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.

 


Vitamíny

Betakaroten: 15 mg
Složení želatina, sójový olej, betakaroten, zahušťovadla (glycerol), leštící látka (včelí vosk), D-pantothenát vápenatý, PABA (kyselina paraaminobenzoová), emulgátor (lecitin), čištěná voda, barvivo (oxid železa červený)
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování 1 tobolka obden
Počet tablet v balení 107 ks
Vitamín Vitamín A

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->