fin Glukimcaps NEW - Finclub, 10 ks

-23% Výprodej
21 bodů do věrnostního systému

Glukimcaps obsahuje patentovaný WGP® beta-glukan získaný z potravinářských kvasnic, pro podporu přirozené obranyschopnosti. Více

Výrobce: Finclub Kód produktu: 30118

539 Kč s DPH
Běžná cena 699 Kč, Ušetříte 23% (160 Kč)

fin Glukimcaps NEW

  • podporuje přirozenou imunitu
  • pomáhá udržet fyzické zdraví
  • chrání před škodlivými vlivy stresu
  • přispívá k udržení energie, elánu a jasné mysli

O produktu:

Tento doplněk stravy je vyroben z buněčné stěny kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae. Jeho hlavní složkou je WGP® beta-glukan, přírodní polysacharid u kterého rozsáhlé studie prokázaly významný přínos pro zdraví lidského organismu, včetně zlepšení fyzického zdraví, tělesné a duševní pohody.

Použití:

Glukimcaps je vhodný jak pro děti, tak dospělé. Pravidelným užíváním se snižuje náchylnost k sezónním onemocněním. Je vhodný jako součást komplexní péče o imunitní systém.

Dávkování:

Doporučené denní dávkování je 1 kapsle denně kdykoliv během dne, kterou zapijete dostatečným množstvím vody.

 


Informace o produktu:

Složení: WGP® beta-glukan (WGP® - Whole Glucan Particle 335 mg), zdroj 250 mg beta - (1,3) (1,6) - glukanu; hovězí želatina, protihrudkující látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý
Dávkování: 1 kapsle denně
Počet tablet v balení: 10 ks
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Složení WGP® beta-glukan (WGP® - Whole Glucan Particle 335 mg), zdroj 250 mg beta - (1,3) (1,6) - glukanu, hovězí želatina, protihrudkující látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Dávkování 1 kapsle denně
Počet tablet v balení 10 ks
Přírodní extrakty kapsle a tablety

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->