7 proteinových jídel na hubnutí Express Diet

-22%
15 bodů do věrnostního systému

Balíček 7 nejoblíbenějších jídel Express Diet - diety, která funguje na principu ketózy, tedy rychlého spalování tuků bez pocitu hladu.
Více

Výrobce: GoodNature Kód produktu: 31022

389 Kč s DPH
Běžná cena 499 Kč, Ušetříte 22% (110 Kč)

7 proteinových jídel na hubnutí Express Diet

  • dieta bez zbytečného hladovění
  • nepotřebujete žádný pohyb navíc
  • bez obávaného jojo efektu

Vyzkoušej revoluční Express Diet

Více o produktech Express Diet

O produktu:

Speciálně vyvinutá dieta Express Diet je navržena tak, abyste ji mohli konzumovat bez konzultace s výživovým poradcem či lékařem. Vyrábí se ve Finsku, kde je zdraví na prvním místě a potravinový průmysl je důkladně hlídaný, takže produkty jsou vyrobeny z prvotřídních surovin, neobsahují glutaman sodný, chemická dochucovadla nebo Éčka.

Použití:

Tato dieta je ideální pro všechny, kteří chtějí zhubnout bez zbytečné námahy. Je to jediná dieta svého druhu, kterou je možné použít jako celodenní náhradu stravy na redukci tělesné hmotnosti až 21 dní bez porady s lékařem.

Dávkování:

Dávkování záleží na tom, jak rychle chcete zhubnout. Můžete si vybrat mezi expresním dávkováním a pohodlným dávkováním. U expresního dávkování nekonzumujete nic jiného než produkty z dietního programu 5denní proteinové diety Express Diet. U pohodlného dávkování si sami určíte poměr jídel 5denní proteinové diety a normální stravy.

  • Expresní: 4 porce 5denní bílkovinné diety Express diet - ovesná kaše na ráno, 2x slané jídlo na oběd a na večeři, sladký koktejl nebo smoothie (můžete zařadit kdykoliv během dne). Při této verzi Express Diet nekonzumujte v průběhu dne nic jiného. Express Diet vám zajistí nutričně vyvážený jídelníček na celý den.
  • Pohodlná: Kombinace 2-3 proteinových jídel Express Diet a 1-2 porce běžných jídel. 

Informace o produktu:

Obsah balení: Bramborová kaše 1 ks, Kuřecí nugety 1 ks, Jahodové smoothie 1 ks, Kuřecí polévka 1 ks, Vanilkovo-malinová kaše 1 ks, Jablečno-skořicová kaše 1 ks, Čokoládový koktejl s malinami 1 ks.
Alergeny: Obsahuje lepek, sójové boby, vejce, hořčici, mléko a výrobky z něho, včetně laktózy.
Upozornění: Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby během rekonvalescence po nemoci (operaci), osoby s poruchou příjmu potravy, osoby trpící na dnu, diabetes nebo jiné metabolické onemocnění, osoby s onemocněním ledvin a jater, pro lidi s rakovinou, osoby s onemocněním krve, kardiaky, pro seniory a osoby, které mají podváhu nebo alergii na některou ze složek produktu. Uchovávejte v suchu. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.

Nutriční hodnoty:

1 porce

Energie
kJ/kcal

Sacharidy
g

Laktóza
g

Bílkoviny
g

Tuky
g

Vláknina
g

Bramborová kaše

385/92

3

0

18

0,7

1,2

Kuřecí nugety

413/99

2,8

0

18

1

2,6

Kuřecí polévka

852/204

14

8

22

6,5

4

Jablečno-skořicová kaše

850/202

18

0,11

21

4,2

3,1

Vanilkovo-malinová kaše

843/200

18

0,11

19

4,8

2,8

Čokoládovo-malinový koktejl

910/217

20

0,11

26

3,1

3,7

Jahodové smoothie

1029/245

25

0,13

29

2,9

0,5

 

Upozornění Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby během rekonvalescence po nemoci (operaci), osoby s poruchou příjmu potravy, osoby trpící na dnu, diabetes nebo jiné metabolické onemocnění, osoby s onemocněním ledvin a jater, pro lidi s rakovinou, osoby s onemocněním krve, kardiaky, pro seniory a osoby, které mají podváhu nebo alergii na některou ze složek produktu. Uchovávejte v suchu. Tento produkt slouží jako doplněk stravy.
Alergeny Obsahuje lepek, sójové boby, vejce, hořčici, mléko a výrobky z něho, včetně laktózy.
Obsah balení Bramborová kaše 1 ks, Kuřecí nugety 1 ks, Jahodový koktejl 1 ks, Kuřecí polévka 1 ks, Vanilkovo-malinová kaše 1 ks, Jablečno-skořicová kaše 1 ks, Čokoládový koktejl s malinami 1 ks
Express Diet - chutná dieta bez jojo efektu

Express Diet - chutná dieta bez jojo efektu

Celoživotní boj s nadváhou trápí spoustu lidí. Abychom vám od vašeho trápení alespoň trochu ulevili, zařadili jsme do naší nabídky produkty Express Diet - proteinové ketonové doplňky stravy, díky kterým zhubnete rychle a snadno.

Věrnostní program

Získejte body za své objednávky a díky tomu nakupujte své oblíbené produkty levněji.