Přípravek proti virovým onemocněním? Mycelcaps - zdroj výjimečné životní síly

Slyšeli jste už o přípravku Mycelcaps bohatém na sloučeninu AHCC®? Čínští lékaři bojující proti koronaviru v nemocnici Wuhan Zhongshan a nemocnici Leishenshan ho od 22. února užívají na podporu své imunity. Společnost Amino Up se totiž rozhodla darovat desítky milionů japonských jenů na podporu boje proti koronaviru v podobě přípravku obsahujícího sloučeninu AHCC®. 

Vyjádření firmy: „Do Číny jsme darovali produkty AHCC® lékařům a zdravotním sestrám pracujícím ve Wuhanu. Lékaři a zdravotní sestry od 22. února užívají AHCC denně.“

Vyjádření k účinnosti sloučeniny AHCC® proti koronaviru

AHCC® (standardizovaný extrakt kultivovaný z mycelia Lentinula edodes) byl podroben expertízám a jeho účinek byl sledován na různých typech bakteriálních a virových infekčních chorob(západonilský virus, chřipkový virus, virus hepatitidy a lidský papilomavirus (HPV)).

Tyto studie ukazují, že AHCC® aktivuje vrozenou imunitu hostitele, která je zodpovědná za počáteční obranu imunitního systému. 

Proto ačkoliv účinnost AHCC® nebyla specificky zkoumána pro koronavirus, předpokládá se, že AHCC® bude účinná při prevenci a odstraňování různých infekčních patogenů včetně výše zmíněného koronaviru modulací a optimalizací imunitních funkcí hostitele.

Doplněk stravy Mycelcaps

Tento doplněk stravy je významným zdrojem sloučeniny AHCC®. Ta se získává z podhoubí hub Shiitake a v Japonsku je velmi dobře známá pro svůj pozitivní vliv na imunitní systém.

 

Pozitivní účinky:

  • podpora energie, vitality, výkonu
  • rychlejší regenerace, odolnost vůči zvýšené zátěži
  • pozitivní vliv na nervový systém (jak v klidu, tak ve stresu)
  • pomoc při zvládání chronického stresu
  • zlepšení kvality spánku, snazší usínání
  • zmírnění únavy, zmírnění pocitu hněvu
  • užitečný při depresích, pro zlepšení kvality spánku a zvýšení imunity

 

Více informací najdete v přiložené studii

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->