Člověk je vlastně superhrdina. Sice nedokážeme lítat nebo střílet pavučiny, ale neustále máme aktivovanou superschopnost v podobě imunitního štítu, který nás chrání před mikroskopickými padouchy.

Náš imunitní superštít potřebuje péči v podobě zdravé stravy, pohybu a kvalitního spánku. Krom toho mu ale můžeme dopřát různé podpůrné přírodní látky, které ho výrazně posilní.

Dopřejte v těchto mrazivých dnech vašemu imunitnímu systému důležitou podporu a zůstaňte zdraví!

Vybrali jsme pro vás:

Vitamín D

Jeden z nejdůležitějších vitamínů pro celkové zdraví je zároveň jeden z nejvíce deficitních, a to především v zimních měsících, kdy máme nedostatek slunečních paprsků. Předejděte náchylnosti k infekcím, chronické únavě a problémům s kostmi, zuby či svaly.

To chci

SeniorVit

Postarejte se o to, aby i vaši nejbližší v seniorském věku měli dostatek všech potřebných vitamínů, minerálů a antioxidantů pro podporu jejich pevného zdraví a duševní kondice.

To chci

Ganoderma & shiitake

Ganoderma, známá také jako reishi, v čínštině “božská houba nesmrtelnosti”, a shiitake, “královna hub”, patří mezi poklady tradiční čínské medicíny a již po několik tisíciletí se používají nejen k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

To chci

Imunita - tinktura ze směsi pupenů

Vysoce kvalitní účinná tinktura z kopřivy, rakytníku, ořešáku, vřesu a grepu pro podporu přirozené funkce imunitního systému a trávicí soustavy.

To chci

Antibi

Pestré složení přírodních látek zahrnující echinaceu, propolis, oregano, chagu, hroznová jádra, česnek, pór, olivový olej a med, pečuje o celkovou vitalitu těla v průběhu celého roku a je užitečný především v období chřipek a nachlazení.

To chci

Oregánový olej

Olej z oregána má silně protizánětlivé účinky, pečuje o kardiovaskulární systém, trávení a střevní mikroflóru, funkci žlučníku a jater, je nápomocný při dýchacích obtížích a potlačuje přemnožené bakterie, viry, plísně a kvasinky.

To chci

Berry

Ovoce a zelenina jsou rozhodně nejlepším zdrojem vitamínů, který nám příroda nabízí. Získat však čerstvé a přirozeně vypěstované plody, které jsou živinami nabité, může být uprostřed zimy oříšek. Řešením je denní porce antioxidantů v měsíční kúře obsahující 15 druhů bobulí a rostlin.

To chci

Dračí krev

Poklad tradičního amazonského léčitelství, míza stromu Croton lechleri pro své zbarvení zvaná “dračí krev” má širokospektrální účinky při vnitřním i vnějším užití, používá se k léčbě infekcí nebo urychlení hojení.

To chci

Další kvalitní doplňky stravy najdete v sekci Imunita.

Hezký den a buďte zdrávi :-)

Tým Vitamino

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->