Možná patříte mezi ty šťastlivce, kteří při pohledu na váhu nemusejí zaváhat ani na vteřinu. Víte totiž, že vás na ní nečeká žádné nepříjemné zjištění. Gratulujeme! :-)

Pro všechny ostatní tu ale máme něco zdraví prospěšného. Vůli, odhodlání a píli nahradit nejde. Komu ale tento zásadní předpoklad nechybí, tomu už může stačit relativně málo.

Vybíráme ideální doplňky, které pomůžou při boji s nadváhou.

Vyměňte prázdnou energii v podobě klasického pečiva za nízkosacharidový chléb s vysokým obsahem bílkovin, obohacený o řadu zdraví prospěšných semínek a žitný kvásek.

To chci

Chutná tyčinka s vysokým obsahem vlákniny, kvalitních bílkovin a zdravých tuků zažene chuť na sladké a poslouží jako rychlá svačinka kdykoliv během dne nebo po sportu.

To chci

Měsíční kúra nutričního gelu speciálně vyvinutého pro regulaci tělesné hmotnosti je bohatá na prebiotickou vlákninu, rostlinné extrakty a vitamíny, zlepšuje střevní mikroflóru, snižuje pocit hladu a napomáhá k nižšímu ukládání tělesného tuku.

To chci

Proteinový nápoj určený ženám představuje nízkokalorické jídlo, které zasytí, dodá potřebné živiny a společně s aktivním životním stylem podpoří zdravé formování postavy. Ideální jako svačina nebo jídlo na cesty, když nestíháte.

To chci

Kvalitní spalovač může být pomocníkem nejen při redukčních dietách s cílem spálit přebytečný tuk a snížit chuť k jídlu, ale také k povzbuzení při únavě a psychickém vyčerpání.

To chci

Kapsle s mořskou řasou a jablečným octem podporují trávení, navozují pocit sytosti, pomáhají regulovat tělesnou hmotnost a příznivě ovlivňují také hormonální systém, zejména funkci štítné žlázy, která může mít vliv na váhu.

To chci

Speciální bílkovinová dieta, při které tělo spaluje tuky, aniž byste pociťovali hlad. V tomto pětidenním programu obdržíte čtyři vysokoproteinová jídla denně, která si připravíte během chvilky, bez hladovění a bez nutnosti konzultovat dietu s výživovým poradcem.

To chci

Jedinečný přírodní stromový sirup tvoří společně s vodou, citronovou šťávou a kajenským pepřem oblíbenou kúru určenou k detoxikaci organismu, rychlému snížení nadváhy a obnovení optimální harmonie organismu.

To chci

Další kvalitní doplňky stravy najdete v sekci Nadváha.

Hezký den a buďte zdrávi :-)

Tým Vitamino

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->