1) Jak funguje Express Diet?

Tato proteinová antikatabolická ketonová dieta funguje na principu redukce hmotnosti s přednostním spalováním tuků při zachování svalové hmoty. Doplňky stravy z Express Diet obsahují vysoce kvalitní přírodní bílkoviny a mají snížené množství sacharidů, tuků a energie (pod 850 kcal na den).

Za normálních okolností jsou hlavním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Ty jsou ale v Express Diet omezené. Tělo je proto rychle spotřebuje a hlavním zdrojem energie se stane uložený tuk. Tento metabolický proces nazýváme ketóza. Pokud tělu během ketózy pravidelně dodáváme kvalitní bílkoviny, bráníme spalování svalové hmoty a podporujeme spalování tuků.

2) Žádné hladovění

Během odbourávání tuku v procesu ketózy produkuje tělo ketony. Ty potlačují pocit hladu a navozují dobrou náladu. To je jeden z důvodů, proč lidé, kteří Express Diet drží, tuto dietu dobře snáší. Absence pocitu hladu tak dělá z Express Diet něco výjimečného. Běžné diety vyvolají v organismu pocit hladu a tělo pak začne produkovat tzv. hormony hladu, na což reaguje mozek a donutí nás “doplnit zásoby” (často formou přejídání). V takovém případě pracuje štítná žláza na maximum, aby co nejvíce zužitkovala potravu a při náhlém “doplnění zásob” dojde k výraznému nárůstu hmotnosti.

3) Bezpečně z pohodlí domova

Proteinová dieta Express Diet je navržena tak, abyste ji nemuseli konzultovat se svým lékařem či výživovým poradcem. Čtyři jídla Express Diet denně totiž tvoří nutričně vyvážený jídelníček a jsou navržena tak, aby vás stále udržovala ve stavu ketózy (spalování tuků bez hladovění). Jako jediná dieta svého druhu se může Express Diet pyšnit tím, že ji jako celodenní náhradu stravy na redukci hmotnosti lze držet až 21 dní bez konzultace s lékařem. Je sestavena podle přísných norem potravinového zákona, takže obsahuje důležité vitamíny, minerály a stopové prvky, které potřebujeme pro všechny orgány včetně srdce a mozku. Vysoký podíl bílkovin pak zaručí, že nebude ubývat svalová hmota.

4) Zapomeňte na jojo efekt

Co je to vlastně jojo efekt? Především strašák všech notorických dietářů. Jde o důsledek redukční diety, při které se lidský metabolismus velmi zpomalí a ve chvíli, kdy dietu přestanete držet, naberete všechny kila zpět (a často i více, než jste zhubli). S Express Diet se však jojo efektu bát nemusíte. Naše speciálně sestavená dieta váš metabolismus naopak zrychluje tím, že vás nutí 4x denně jíst. Během této diety navíc nehladovíte a máte dostatek všech živin, takže ve chvíli, kdy ji přestanete držet, nezačnete si okamžitě ukládat tukové zásoby.

5) Vyvinuto v USA, vyrobeno ve Finsku

Express Diet je založena na metodě, kterou vyvinul profesor G. L. Blackburn na Harvardské univerzitě. Dlouholetým výzkumem získal dostatek poznatků, na základě kterých dietu představil veřejnosti a ta ji díky skvělým výsledkům ihned přijala. Produkty Express Diet se vyrábí ve Finsku, kde mají přísné normy na výrobu potravin a doplňků stravy. Vše pochází z kvalitních surovin a produkty neobsahují glutaman sodný, chemická dochucovadla, ani nezdravá Éčka.

 

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->