Každý známe nějaké úžasné místo, na kterém dokážeme zapomenout na všechny starosti. Místo, kde si odpočine naše tělo i mysl🏕 . Od těchto vysněných míst nás ale často dělí vzdálenost, která je kvůli každodenním povinnostem těžko překonatelná. Proto je důležité umět si odpočinout i uprostřed každodenního shonu, a dopřát si tak pohodu, klid a úlevu od stresu.

S tím vším vám pomůžou následující doplňky, které jsme pečlivě vybrali pro ty, kdo potřebují dobít baterky. Dobře si odpočiňte, ať můžete spokojeně snít... Třeba o místech, která hodláte navštívit🏝.

 

Vybrali jsme pro vás:

Maca

Maca horská je pravá superpotravina nabitá živinami s blahodárnými účinky, která podpoří vaši vitalitu, posílí fyzickou a psychickou odolnost, dodá energii, zklidní nervy a přispěje také k hormonální rovnováze a sexuální kondici.

To chci

Tryptofan B+

Kombinace aminokyseliny tryptofan a vitamínů skupiny B podporuje produkci serotoninu - hormonu štěstí. Dodá vám dobrou náladu, zmírní vypětí a pomůže lépe zvládnout stres. S blížící se nocí se serotonin mění v melatonin, hormon spánku, díky kterému rychleji usnete a váš spánek bude kvalitnější.

To chci

Natural Calm Magnesium

Ze stovky funkcí hořčíku v lidském těle dnes zdůrazníme uvolnění svalových napětí, podporu činnosti nervů, produkci energie, zlepšení nálady, snížení depresí a úzkostí, zvládání stresu, snížení projevů migrény či její úplné odvrácení.

To chci

Antistres

Název této tinktury mluví sám za sebe. Směs výtažků z lípy, hlohu, třezalky, růže a rozmarýnu snižuje stres, podporuje duševní zdraví a mentální funkce, navozuje emoční rovnováhu a relaxaci.

To chci

Cordyceps

Tato léčivá houba bývala výsadou čínských císařů a šlechty, dnes si širokou škálu jejích účinků naštěstí můžete dopřát i vy. Mezi efekty cordycepsu se kromě významného vlivu na fyzický výkon řadí také snížení hladiny stresového hormonu, podpora celkové regenerace těla a dobití energie.

To chci

BIO Matcha Tea Premium

Účinky tajné medicíny zenových mistrů v podobě zeleného čaje jsou ověřené již po stovky let. Matchu užívají buddhističtí mniši pro soustředění a podporu paměti, samurajové kdysi naopak pro její schopnost uvolnit tělo a zklidnit mysl. Narozdíl od kávy dodává dlouhodobou dávku energie bez výkyvů.

To chci

Všechny produkty pro kvalitnější spánek a lepší psychické zdraví najdete zde.

Hezký den a buďte zdrávi :-)

Tým Vitamino

Věrnostní program

Získejte speciální ceny pro registrované zákazníky, sbírejte body za objednávky a nakupujte tak své oblíbené produkty levněji.

-->